Mehmetcik Sokak, 2/305, 42060 Konya/Türkiye
+90 (332) 320 4955

Hakkımızda

Şirketimiz 2000 yılında Konya’da kurulmuş olup proje, inşaat, danışmanlık ve dış ticaret alanlarında hizmet vermektedir. Bilhassa et entegre tesislerin genişleme ve yeni tesislerin kurulmasında şirketimiz Türkiye ve yurt dışında projelerine uzmanlaşmış kadro ve ekibi ile inşaatlarına devam etmektedir.

Hakkımızda

Özmerhaba A.Ş. Türkiye et işleme tesislerin tasarım ve işleyişi ile ilgili Tarım Bakanlığı talimatları ve AB standartlarına uyar. Benzersiz hijyen konsepti, tesislerin hijyen alanları, ürün akışını ve personel erişimini açık ve anlaşılır bir bütünlükte tasarlar.

Modern mezbaha, inşaat işleri ve büyük sanayi projelerinin proje yönetimi ile ilgili yeterliliklerin kombinasyonuna sağlayan Özmerhaba A.Ş. proje uygulaması süresince danışmaklık hizmeti vermektedir. Kırsal kalkınma Gıda güvenliği, hayvan sağlığı, bitki sağlığı ve çevre ile ilgili AB standartlarına uyumunu teşvik eden Kırsal Kalkınma (IPARD) dosyası hazırlama hizmeti sunmaktadır.

Et entegre tesislerin mimari projesi, statik projesi, elektrik projesi, mekanik projesi, 3D görselleştirme ve animasyonu, kurulum, mühendislik, teknoloji ve proje yönetimi optimize ederek katkı sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile üstleneceğimiz görevleri, üretimin her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve uluslararası standartlara uygun olarak tamamlamak ve çağın yeniliklerini sektörün gelişimi ile entegre ederek hizmet vermeye devam etmektir.

Bugün ve yarın da bu prensiplerimize bağlı kalarak, uzun yıllar hizmet vermek, inşaat sektöründe ilk akla gelen firmalardan biri ve aynı zamanda güvenilir bir isim olmak en büyük hedefimizdir.

Stratejimiz

Projelendirme ve uygulama hizmetlerini bir bütünlük içinde çözümleyen Özmerhaba, toplu konuttan ticari yapılara, endüstriyel tesislerden dini yapılara kadar çok yönlü tecrübesiyle farklı projelere imza atıyor. Müşteri memnuniyetini esas alan anlayışımızla yeni yapı üretim teknolojileri geliştirerek ve uygulayarak; estetik , fonksiyon ve maliyet içerisinde en uygun çözümleri müşterileri sunmak temel stratejimizdir.

Kalitemiz

Benimsediğimiz kalite politikası çerçevesinde, inşaat ve taahhüt işlerinde en ileri teknolojiyi takip ederiz. Düzenli ve kalifiye kadro ile çalışır ve müşteri memnuniyetini temel alarak en iyi hizmeti sunarız. Hedefimiz, daima ileriye bakarak ve sürekli gelişerek en iyiye ulaşmak ve müşteri memnuniyeti - güveni kazanılarak en iyi hizmetin sunulmasıdır.

Teknolojiyi takip etmeden ve kendini yenilemeden olduğun yerde durmanın en hızlı geri kalma yolu olduğu bilinci ile çok çalışmak, başarılı olmak ve devamlı ileriye bakarak sürekli gelişmek ve iyileştirmek temel amacımızdır. Şirketimiz bünyesindeki tüm faaliyetlerin uygulanması, geliştirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi için takım ruhunu benimseyen, özveri ile çalışan ekibimiz ve elemanlarımız kalitemizin mimarlarıdır.